Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ non toxic epdm rubber flooring ] mecz 120 produkty.
IAAF Zielona guma EPDM do bieżni sportowej
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Plac zabaw dla dzieci Maty do zabaw na świeżym powietrzu ISO14001 Nietoksyczny
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Granulki gumowe EPDM 0,5 mm do ochrony bezpieczeństwa na placu zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Pellety gumowe o barwie przeciw UV do podłogi gumowej EPDM o pojemności 1,5 mm
| Kolor:: | różne jasne kolory |
|---|---|
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Rozpuszczalny metal ciężki: | Nie ma wyjścia. |
Podłoga z gumy EPDM Podłoga do ćwiczeń Park rozrywki
| Materiał:: | Granulki EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Rozmiar:: | 1-4 mm lub na żądanie |
Elastyczny plac zabaw Gumowy okruch Odporny na promieniowanie UV Nie blaknący Granulki gumowe EPDM
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |

