Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf tennis court acrylic surface ] mecz 159 produkty.
ITF Gumowa podłoga SPU Podłoga na kort tenisowy akrylowy z poduszką odbicia
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Wartość odbicia: | 88% |
| Tarcie ślizgowe: | 76n |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wytrzymały akrylowy kort tenisowy Spu dla sali sportowej, podłogi siłowni
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Wartość odbicia: | 88% |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Czerwona akrylowa podłoga sportowa do tenisa SPU Wodoodporna antypoślizgowa
| Kolor: | różne rodzaje kolorów lub możesz dostosować |
|---|---|
| Wartość odbicia,%: | 82 |
| Absorpcja uderzenia,%: | 8 |
SPU tenisowe podłogi sportowe bez bąbelków
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie mpa: | 3.2 |
| Poręczność (750g/500r): | 0,035 |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
SPU Outdoor Volleyball Court Floor Bez przebarwień
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | 30 |
Podłogi gumowe do badmintona IAAF bez bąbelków wodoodpornych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |

