Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf tennis court acrylic surface ] mecz 159 produkty.
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Podłogi do kortów tenisowych SPU, niebieskie podłogi sportowe na świeżym powietrzu
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Ognioodporność:: | Klasa 1 |
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 3.2 |
Buforowanie 1.12 MPa Kort tenisowy Podłoga Poliuretan krzemowy
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Podłoga z gumowego kortu tenisowego na zewnątrz 1,12 MPa Bez przebarwień
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Pakiet transportowy:: | Beczki i palety |
Ekologiczne podłogi z ITF
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/ |
| Grubość: | 3mm-10mm |
ITF Silicon PU Akrylowy kort tenisowy Podłogi Nietoksyczne, nie blaknące, antypoślizgowe
| Kolor: | Zielony, niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Podanie: | szkolne stadiony gimnastyczne |
| Wartość odbicia ,%: | 85 |
Podłoga do badmintona ITF Indoor, kort do badmintona o grubości 5 mm
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Bezpieczne i komfortowe podłogi sportowe dla kortów tenisowych
| Materiały: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Gęstość: | 3-10mm |
Izolacja termiczna podłóg zielonych krytych kortów tenisowych
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Kort tenisowy z silikonu poliuretanowego Podłogi ISO9001 Anti Slide
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |

