Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf tennis court acrylic surface ] mecz 159 produkty.
22% Springback Value Silicon PU Basketball Flooring
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Level1 ognioodporna podłoga antypoślizgowa Spu do koszykówki
| Wartość sprężynowania,%: | 29 |
|---|---|
| Współczynnik tarcia przesuwnego: | 0,52 |
| twardość, 20 ℃: | 45 |
CN-S02 Silicon PU Flooring i nietoksyczny i wysoki współczynnik odbicia, 5 absorpcja uderzenia
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Podłoga anty UV SPU Twarda górna miękka puch bez przebarwień
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Slicon PU Outdoor Basketball Poduszka podłogowa Amortyzacja odbicia
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Poduszka Elastyczna podłoga SPU 1,6Mpa Twarde górne miękkie dno
| Funkcjonować: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja! |
|---|---|
| podanie: | gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| funkcja: | na każdą pogodę anty-UV, przyjazny dla środowiska! |
Nie znikną SPU Odbicie podłogi sportowej Nietoksyczne, silne odporne na ścieranie
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gra sportowa, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę, stadion, gimnazjum |
| Grubość: | 3mm-8mm lub można dostosować |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne odporne na zużycie
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |

