Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf tennis court acrylic surface ] mecz 159 produkty.
SPU Zewnętrzne boisko do koszykówki, boisko sportowe IAAF Backyard Multi Sport
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Szkoła 7mm Outdoor Multi Sport Court Anti Przesiąkanie Pęknięcia
| Gra:: | Kort tenisowy |
|---|---|
| Grubość:: | 7mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | 40% |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Kwalifikowany przez ITF SPU Akrylowy kort tenisowy i podłogi bez peelingu
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony svhool i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
5mm ITF Level1 ognioodporność i dźwiękoszczelność szkolnych kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
0.035 Nośność Podłoga z kortu tenisowego z silikonu PU
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |
Wodoodporny, dźwiękoszczelny i odporny na zarysowania kort tenisowy z polimocznika krzemowego dla szkół
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
7mm Outdoor SPU i ochrona środowiska naturalnego kortu tenisowego
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
6mm 3,0mpa Wytrzymałość na rozciąganie Silicon PU Kort tenisowy Podłoga
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

