Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorption pu runway flooring ] mecz 111 produkty.
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Bez przebarwień Czerwone podłogi SPU do szkolnego boiska sportowego i stadionu
| Wydłużenie przy rozciąganiu,%: | 1110 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1,9 |
| Odporność na zużycie (750g/500r),g: | 0,032 |
Anty UV Crystal Road Flooring Odporna na zużycie o grubości 5 mm i 8 mm
| Przeznaczony czas też wykorzystaj: | 48 godzin |
|---|---|
| Najkrótszy czas leczenia: | 3 godziny |
| Kolor: | Czerwony zielony i możesz dostosować |
CN-S01 SPU Podłogi do koszykówki z nietoksycznym nieszkodliwym zielonym materiałem
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Wartość sprężynowania: | 22 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,7mpa |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Czerwony bez peelingu silikonowy kort tenisowy PU dźwiękoszczelny
| Odporność na ogień: | Poziom 1 |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy i odporny na promieniowanie UV |
Profesjonalna syntetyczna bieżnia SPU o zwiększonej absorpcji uderzeń na zewnątrz
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Gwarancja: | 8 lat |
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |

