Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorption pu runway flooring ] mecz 111 produkty.
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Sztuczna nawierzchnia na każdą pogodę Syntetyczny bieżnia do biegania na lekkoatletyce
| Zastosowanie:: | Tor lekkoatletyczny i boisko sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Charakterystyka:: | Szlak biegowy z gumy PU |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Gumowa bieżnia zewnętrzna SPU z certyfikatem IAAF
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Gumowa bieżnia Full Pur Self Knot Spu Nietoksyczna do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Funkcja: | przyjazny środowisku |
Silikonowa bieżnia poliuretanowa na każdą pogodę o dobrym wyglądzie
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
Dostosowana syntetyczna bieżnia SPU odporna na zużycie o grubości 13 mm
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
Syntetyczna bieżnia SPU do budowy szkoły z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |

