Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorption pu runway flooring ] mecz 111 produkty.
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
Podłogi SPU z powłoką płynną, boisko do koszykówki z gumy syntetycznej
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Dźwiękoszczelne podłogi SPU, syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Niebieska podłoga SPU, wewnętrzna podłoga do koszykówki 2,3 mm
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Podłoga anty UV SPU Twarda górna miękka puch bez przebarwień
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Poduszka Elastyczna podłoga SPU 1,6Mpa Twarde górne miękkie dno
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

