Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorption pu runway flooring ] mecz 111 produkty.
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Dostosowane podłogi do bieżni SPU do wnętrz na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Plac zabaw SPU Podłogi, syntetyczne boisko do koszykówki Olympic Park
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Podłogi SPU na każdą pogodę, wodoodporne syntetyczne podłogi do koszykówki
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Poduszka Elastyczna podłoga SPU 1,6Mpa Twarde górne miękkie dno
| Funkcjonować: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja! |
|---|---|
| podanie: | gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| funkcja: | na każdą pogodę anty-UV, przyjazny dla środowiska! |
Nie znikną SPU Odbicie podłogi sportowej Nietoksyczne, silne odporne na ścieranie
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gra sportowa, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę, stadion, gimnazjum |
| Grubość: | 3mm-8mm lub można dostosować |
Nie blakną wysokie odbicie SPU tenisowe podłogi sportowe profesjonalne nietoksyczne
| Kolor: | Czerwony, zielony i szary lub możesz dostosować |
|---|---|
| Podanie: | Szkolne boisko i stadiony sportowe |
| Wydłużenie przy zerwaniu,%: | 853 |
3.5mpa SPU Podłoga do koszykówki Antypoślizgowa wodoodporna czerwona do szkolnego boiska sportowego
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Twardość, 20 ℃: | 46 |
| Wydłużenie przy rozciąganiu: | 1108 |
Wysokie odbicie SPU Boisko do koszykówki Odporne na zużycie Nietoksyczne
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Wartość Springback: | 22 |
| Współczynnik tarcia ślizgowego: | 0,5 |
13 mm gumowy tor biegowy zewnętrzny tor biegowy podłogowy
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

