Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorption pu runway flooring ] mecz 111 produkty.
400m PU Running Track 1,12Mpa Full PU Sandwich Systems Płyty startowe
| Kolor: | czerwony, niebieski, żółty, zielony, można dostosować |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa:: | >56 |
| Wydłużenie przy rozciąganiu: | > 46% |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Powierzchnia biegowa z syntetycznego PU izolacja termiczna podłoga pasa startowego z tworzyw sztucznych
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Gumowe podłogi pasów biegowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, żółty, zielony |
Uczelnia IAAF PU Bieżniczy tor antystatyczny Przyjazna środowisku podłoga pasów startowych
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Slicon PU Outdoor Basketball Poduszka podłogowa Amortyzacja odbicia
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
3mm-8mm Poduszka Rebounce Amortyzacja SPU Sports Court Flooring
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Wniosek:: | Sportowy plac zabaw, gra sportowa |
| Funkcja:: | Ekologiczny, na każdą pogodę, anty-UV, przyjazny dla środowiska! |
Podłogi do koszykówki SPU
| Wartość sprężynowania: | 30 |
|---|---|
| współczynnik tarcia ślizgowego: | 0,53 |
| współczynnik odzysku kompresji: | 97 |

