Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Plac zabaw dla dzieci EPDM Crumb Rubber Anti UV Ecolastic
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Zewnętrzna antypoślizgowa drewniana podłoga do koszykówki z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wchłanianie wstrząsów Drzewna tekstura Baseball Court Wysokiej elastyczności
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Gęstość: | 3mm-10mm |
Dostosowane do potrzeb środowiska podłogi do koszykówki SPU z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3-10mm |
Niestandardowa podłoga do koszykówki ze strukturą drewna
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Tekstura drewna |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Ognioodporne 6mm krzemowe polimocznikowe podłogi do kortów tenisowych, nie blakną i trwałe
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i o wysokim odbiciu oraz wodoodporne i anty-UV |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |

