Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ outdoor playground rubber flooring ] mecz 159 produkty.
Przezroczysty okruch gumowy spoiwo poliuretanowe Jednoskładnikowe spoiwo PU
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Czerwony zielony Epdm Gumowy plac zabaw dla dzieci i wypełnienie sztucznej trawy
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Boisko do gry na mokro granulki gumowe Odporny materiał nawierzchniowy
| Kolor:: | Czerwony, Błękitny, Pomarańczowy, Gren, różne kolory |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 0,5-1 mm.1-2 mm.2-4 mm.3-5 mm, 0,5-1 mm 1-2 mm 2-4 mm 3-5 mm, dostosowane |
EPDM Klej poliuretanowy PU Klej okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
EPDM PU Spoiwo SBR Spoiwo Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
Sztuczna trawa syntetyczna trawa wypełniająca granulaty gumowe epdm nietoksyczne
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |

