Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ outdoor playground rubber flooring ] mecz 159 produkty.
Niebiesko-zielona silikonowa poliuretanowa wykładzina tenisowa Odporna na promieniowanie UV
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Kolorowe odporne na promieniowanie UV silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Dźwiękoodporny anty-UV sztuczny tor biegowy podłogowy gumowy tor biegowy
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Dźwiękoszczelne podłogi do koszykówki na zewnątrz Silicon PU
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Funkcja:: | Nietoksyczny, antypoślizgowy, trwały, bez szwu |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Podłoga z gumowej plastiki poliuretanowej do koszykówki, błękitna, czerwona, podłoga spa
| Materiał: | Silikon PU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski. |
| Gęstość: | 3-10mm, itp., można dostosować |
Odporność na zużycie granulatu gumowego o grubości 4 mm na zewnątrz
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Rozmiary standardowe:: | 1-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Kolorowe granule gumowe EPDM na zewnątrz
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Podłogi gumowe zewnętrzne, podłogi sportowe, podłogi powierzchniowe, tor biegowy, granule gumowe EPD |
Granule gumowe EPDM zewnętrzne Wylęgacze termiczne antystatyczne kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Mokry wlać ze spoiwem PU Czerwony kolor granulatu gumowego EPDM
| Materiał:: | Guma EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

