Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ outdoor playground rubber flooring ] mecz 159 produkty.
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Wodoodporność Drewniane kryształowe podłogi do koszykówki Anti Slide
| Grubość: | 8mm |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski, niebieski, zielony |
| Podanie: | Plac zabaw sportowych |
Sztuczna trawa wypełniająca Bieżnia IAAF Granulki gumowe Epdm w kolorze zielonym
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Antyhałasowe gumowe maty gimnastyczne Kwadratowy kształt antywibracyjny
| Kolor:: | Czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| Funkcja :: | Antywibracyjny |
| Imię :: | Gumowe maty gimnastyczne |
Zewnętrzne syntetyczne boisko do koszykówki Silicon PU
| Gra:: | Podłogi do koszykówki |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
Antyhałasowe gumowe maty gimnastyczne Kwadratowy kształt antywibracyjny
| kolor: | różowy z granulkami epdm |
|---|---|
| funkcja: | antywibracyjny |
| Nazwa: | gumowe maty gimnastyczne |
CN-S01 Silicon PU Outdoor Basketball Flooring 150 Wydłużenie rozciągania do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Silicon PU Outdoor Athletic Flooring 95 Współczynnik odzyskiwania kompresji dla szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |

