Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ outdoor playground rubber flooring ] mecz 159 produkty.
Plac zabaw dla dzieci Maty do zabaw na świeżym powietrzu ISO14001 Nietoksyczny
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Płyty gumowe EPDM zewnętrzne Czerwone Odporność na utlenianie Kolorowe
| Materiał: | EPDM |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
| Standardowe rozmiary: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Park rozrywki Podłogi z gumy EPDM o wysokiej odporności na zużycie
| Materiał: | Granulki EPDM i spoiwo PU |
|---|---|
| Stosunek mieszania: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Kolor: | Zielony, niebieski, czerwony, żółty, czarny. |
Silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne odporne na zużycie
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Jasny kolor Silikonowy poliuretanowy tenis Gumowe podłogi Odporne na zużycie Odporne na promieniowanie UV
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Silikonowe poliuretanowe tenisowe sportowe gumowe podłogi w kolorze niebieskim i zielonym
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Antystatyczna podłoga z gumy EPDM, bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna ISO
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Runway Community Epdm Gumowe podłogi odporne na erozję Odporne na alkalia
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |

