Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf athletic running track ] mecz 165 produkty.
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Brak blaknięcia podłóg na torze wyścigowym Ochrona środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Utwór sportowy z gumy poliuretanowej Anty UV Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |
0,8Mpa Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe do granulek EPDM bieżni
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo poliuretanowe do granulatu gumowego, bieżni, granulatu EPDM |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
5mm grube silikonowe PU boisko do koszykówki sportowe podłogi sportowe
| Materiał: | Silicon PU, Silicon Polyurethane, powłoka SPU |
|---|---|
| Aplikacja: | Tenis, koszykówka, badminton, siatkówka itp. |
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
Odporny na zużycie PU Podłogi biegowe o wysokiej absorpcji wstrząsów
| Kolor: | Czerwony, zielony. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Niewykwalifikowane tory treningowe, gimnastyki, tory szkolne, tory sportowe |
| Cechy: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |

