Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf athletic running track ] mecz 165 produkty.
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
EPDM PU Binder Okruchy Gumowy klej poliuretanowy Odporny na promieniowanie UV
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
EPDM PU Spoiwo SBR Spoiwo Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
Jednoskładnikowe poliuretanowe spoiwo żwirowe EPDM SBR Spoiwo
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
Plac zabaw Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Bezbarwne spoiwo PU do płytek gumowych
| Nazwa produktu:: | Fabryka bezpośrednio dostarcza spoiwo PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie za pomocą SBR lub EPDM w przypadku nawierzchni na plac zabaw lub bieżnię |
| Surowy materiał:: | MDI, polieter itp. |
Rozpuszczalnik Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe Ochrona środowiska
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Wydłużenie przy rozciąganiu:: | 103,6% |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
EPDM Klej poliuretanowy PU Klej okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
Poduszka podłogowa z kortu tenisowego z poliuretanu silikonowego Elastyczna
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |

