Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf athletic running track ] mecz 165 produkty.
Oddychająca plastikowa bieżnia, podłoga sportowa z EPDM na mokro
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |
13 mm gruba gumowa trasa biegowa z certyfikatem IAAF
| Odporność na promieniowanie UV: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Instalacja: | Łatwy |
Łatwa instalacja Odporny na ogień tor biegowy anty-UV Gumowy tor biegowy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |
Antystatyczna syntetyczna bieżnia wodoodporna odporna na warunki atmosferyczne
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |
Szkoła przyjazna dla środowiska IAAF Bieżnia antystatyczna
| Wartość antypoślizgowa: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1,12 MPa |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Ekologiczne syntetyczne podłogi sportowe 1.12Mpa Publiczna bieżnia
| Wartość przeciwpoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowe |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Spoiwo EPDM SBR PU, spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja wiązania:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |

