Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf athletic running track ] mecz 165 produkty.
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Odporność na promieniowanie UV Outdoor Athletic Pełna bieżnia PU z certyfikatem Iaaf
| materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Wodoodporne gumowe spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja graniczna: | klej strukturalny |
|---|---|
| morfologia: | emulsja wodna |
| Podanie: | plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Odporność na promieniowanie UV PU Bieżniczy Szlak Krzemowy Poliurekę Kauczuk Sportowy Szlak Syntetyczny
| Kolor: | Czerwony lub można dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Poliurek krzemu |
| Gęstość: | 13 mm lub możesz dostosować |
ISO Syntetyczna Gumowa Trasa Biegowa Dźwiękoodporna Odporna na zużycie Podłoga pasów startowych
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Gumowa bieżnia o wysokiej odporności na promieniowanie UV RoHS Nietoksyczny 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i wysokie odbicie |
Doskonała wydajność PU Bieżni ścieżka wysoki odbicie anty-ślizgacz
| Kolor: | Niebieski lub można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Materiały: | Poliurek krzemu |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
Gumowa bieżnia Full Pur Self Knot Spu Nietoksyczna do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Funkcja: | przyjazny środowisku |

