Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ itf athletic running track ] mecz 165 produkty.
Publiczna bieżnia Full Pour, szkolna bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Gumowa bieżnia z gumy anty UV z aprobatą IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
400m PU Running Track 1,12Mpa Full PU Sandwich Systems Płyty startowe
| Kolor: | czerwony, niebieski, żółty, zielony, można dostosować |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa:: | >56 |
| Wydłużenie przy rozciąganiu: | > 46% |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Bieżnia RoHS PU, wodoodporna syntetyczna bieżnia sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Zewnętrzna bieżnia PU, tor do biegania na każdą pogodę
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Antypoślizgowa bieżnia PU, syntetyczna bieżnia 0,4 MPa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

