Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Ognioodporne 6mm krzemowe polimocznikowe podłogi do kortów tenisowych, nie blakną i trwałe
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i o wysokim odbiciu oraz wodoodporne i anty-UV |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |
7mm Outdoor SPU i ochrona środowiska naturalnego kortu tenisowego
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
5mm 856% wydłużenie przy zerwaniu Silicon PU Tennis Court Flooring
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
0.038mpa Nośność dla podłóg do koszykówki SPU
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Wodoodporny, dźwiękoszczelny i odporny na zarysowania kort tenisowy z polimocznika krzemowego dla szkół
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Kort tenisowy Spu Podłogi odporne na warunki atmosferyczne wodoodporne dźwiękoszczelne
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |

