Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Elastyczna gumowa podłoga boiska sportowego z poduszką buforową i warstwą akrylową
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Dobry wydajność Silikonu PU Tennis Court
| Materiały: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Deformacja pionowa: | 2,3 mm |
TB-002T Warstwa buforowa dźwiękoszczelna i odporna na odbicia SPU tenisowa podłoga sportowa
| Szczegóły pakowania: | Pakować w beczkę/paleta |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 15 dni roboczych po wpłacie |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
75 Tarcie ślizgowe podłóg sportowych SPU do tenisa
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
Wydłużenie 853% przy zerwaniu CN-S02 SPU Podłoga do tenisa sportowego do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
0.048 Zużycie CN-S02 Silicon PU Podłogi tenisowe i antypoślizgowe i wodoodporne
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bez bąbelków, bez łuszczenia i przebarwień CN-S02 Silicon PU Flooring i High Rebound
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Budowa Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Emulsja wodna
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Podłogi SPU z powłoką płynną, boisko do koszykówki z gumy syntetycznej
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Plac zabaw SPU Podłogi, syntetyczne boisko do koszykówki Olympic Park
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |

