Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Elastyczna gumowa podłoga boiska sportowego z poduszką buforową i warstwą akrylową
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Grubość: | 3mm-10mm |
5mm grube silikonowe PU boisko do koszykówki sportowe podłogi sportowe
| Materiał: | Silicon PU, Silicon Polyurethane, powłoka SPU |
|---|---|
| Aplikacja: | Tenis, koszykówka, badminton, siatkówka itp. |
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
Cement Asfalt Base Silicon Polyurea Tennis Sports Flooring for School
| Kolor: | Jasnoniebieski, czerwony i zielony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Wartość odbicia,%: | 86 |
Przenoszenie posadzek EPDM Cząstki koloidalne Jednoskładnikowe mieszanie kleju nawierzchniowego
| Kolor: | czerwony zielony lub dostosuj |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,4 |
| Wartość sprężynowania: | 25mm |
TB-002T Warstwa buforowa dźwiękoszczelna i odporna na odbicia SPU tenisowa podłoga sportowa
| Szczegóły pakowania: | Pakować w beczkę/paleta |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 15 dni roboczych po wpłacie |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
75 Tarcie ślizgowe podłóg sportowych SPU do tenisa
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
Wydłużenie 853% przy zerwaniu CN-S02 SPU Podłoga do tenisa sportowego do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bez bąbelków, bez łuszczenia i przebarwień CN-S02 Silicon PU Flooring i High Rebound
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
CN-S02 Silicon PU i nietoksyczne podłogi o wysokim odbiciu i 64 ślizgowym tarciu na korcie tenisowym
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wytrzymałość na rozciąganie 2,1 MPa i wydłużenie 850 przy zerwaniu oraz 0,047 odporność na zużycie Silicon PU Flooring
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

