Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
450% wydłużenie przy zerwaniu z wysokim odbiciem i nietoksycznym
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S02 Silicon PU tenisowe podłogi i przepuszczalność wody 0 mm / min
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
CN-S01 Wodoodporność i wysokie odbicie i dźwiękoszczelność oraz ognioodporność silikonowa wykładzina PU poziomu 1
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zewnętrzna antypoślizgowa drewniana podłoga do koszykówki z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Dostosowane do potrzeb środowiska podłogi do koszykówki SPU z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3-10mm |
Wchłanianie wstrząsów Drzewna tekstura Baseball Court Wysokiej elastyczności
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Gęstość: | 3mm-10mm |
Proszek ≤1Grade Silicon PU Podłogi do kortów tenisowych
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bardziej efektywna i wizualna mieszanka CN-S04-C Crystal Baskatball Flooring
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S02 Silicon PU Flooring i nietoksyczny i wysoki współczynnik odbicia, 5 absorpcja uderzenia
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |

