Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport flooring epdm rubber granules ] mecz 187 produkty.
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
ISO Blokujące wytrzymałe gumowe maty gimnastyczne Płytki puzzle
| Kolor:: | czarny lub niebieski |
|---|---|
| Funkcja :: | Amortyzacja, antypoślizgowość |
| Nazwa produktu :: | Gumowe maty podłogowe Indoor Fitness EPDM Puzzle Roll Płytki Gumowe maty na siłownię |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
CN-S06 Zielona ruchoma podłoga laminowana nietoksyczna o wysokiej sprężystości
| Kolor: | czerwony zielony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,5 |
| Wartość sprężynowania: | 26 |
Wysokie odbicie, nie blaknie, ruchoma podłoga laminowana epdm o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| Kolor: | Zielony i niebieski |
|---|---|
| Aplikacja: | Stadiony szkolne i sale gimnastyczne i park |
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,2 |
Przenoszenie posadzek EPDM Cząstki koloidalne Jednoskładnikowe mieszanie kleju nawierzchniowego
| Kolor: | czerwony zielony lub dostosuj |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,4 |
| Wartość sprężynowania: | 25mm |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |

