Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport flooring epdm rubber granules ] mecz 187 produkty.
Kolorowe podłogi gumowe EPDM wykonane z wiązacza PU i granulek gumowych
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Twardość: | 47 |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
Kolorowe podłogi gumowe EPDM Wysoka elastyczność
| Nazwa produktu:: | Podłogi z EPDM, podłogi z gumy z EPDM, podłogi z granulatów z EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu:: | EPDM Mieszanie z wiązaczem PU i wybrukowanie podłogi |
| aplikacja:: | Tor biegowy, teren fitness, teren ćwiczeń, teren sportowy i teren zabaw |
Jogging Track EPDM Gumowa podłoga Żółta powierzchnia placu zabaw EPDM
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | EPDM Mix ze spoiwem PU i ułóż na ziemi |
| Podanie:: | Tor do biegania, boisko do ćwiczeń, boisko do ćwiczeń, sport i plac zabaw |
Odporna na promieniowanie UV podłoga z gumy EPDM 2 mm Bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi na plac zabaw |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU i EPDM wlać na miejsce |
| Podanie:: | Gumowy plac zabaw, bieżnia, bieżnia |
Nie blaknąca bezszwowa podłoga EPDM dla dzieci EPDM Gumowa powierzchnia zabaw
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z gumy EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Mieszanie EPDM ze spoiwem PU i nawierzchnią |
| Podanie:: | Ścieżka spacerowa, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, boisko fitness, boisko do ćwiczeń |
IAAF Zielona guma EPDM do bieżni sportowej
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Wodoodporny plac zabaw Granule gumowe Izolacja cieplna kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Kolorowy tor biegowy / plac zabaw dla dzieci Granule gumy EPDM |
Czerwona gumowa podłoga EPDM Jogging Track Surface Odporna na promieniowanie UV UV
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Fioletowe granulki gumowe do odporności na kwasy sztucznej murawy
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, fioletowy itp. |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Elastyczny plac zabaw Gumowy okruch Odporny na promieniowanie UV Nie blaknący Granulki gumowe EPDM
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |

