Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport flooring epdm rubber granules ] mecz 187 produkty.
Granulki gumowe EPDM 2,5 mm Sport Odporność na starzenie się kortu podłogowego
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Różne kolory EPDM granulki gumowe dla podłóg bezpiecznych placów zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 30% |
Granulki gumowe EPDM 0,5 mm do ochrony bezpieczeństwa na placu zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
4 mm nietoksyczne granulki gumy EPDM na mokro na miejscu
| Nazwa produktu:: | Granulat EPDM, gumowy granulat EPDM, cząstki EPDM itp |
|---|---|
| Podanie:: | Plac zabaw, boisko sportowe, bieżnia, wypełnienie sztucznej murawy |
| Certyfikaty:: | RoHS, CE ISO9001 i ISO14001, SGS itp. |
Kolorowe granule gumowe EPDM na zewnątrz
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Podłogi gumowe zewnętrzne, podłogi sportowe, podłogi powierzchniowe, tor biegowy, granule gumowe EPD |
Podłogi z gumy EPDM Wet Pour Siłownia Niebieskie granulki gumowe
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU: EPDM = 1:6 |
| Stosowanie:: | Boisko do ćwiczeń, plac zabaw, boisko sportowe, boisko do ćwiczeń |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
ISO Blue EPDM Granules Rubber Sport Flooring Running Track Plac zabaw
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Podłogi sportowe na placach zabaw na świeżym powietrzu Tory do biegania Granulat gumy EPDM |

