Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport flooring epdm rubber granules ] mecz 187 produkty.
Gumowa bieżnia zewnętrzna SPU z certyfikatem IAAF
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Rozpuszczalnik Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe Ochrona środowiska
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Wydłużenie przy rozciąganiu:: | 103,6% |
School Not Fade Gumowa bieżnia Amortyzacja Anti Spikes
| Deformacja pionowa: | 1,47 mm |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa (bpn 20 ℃): | 47 |
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1.11 |
Ekologiczna Konkurencyjna Cena Silikon PU Podłogi do wyścigów zewnętrznych
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Wartość sprężystości: | 30% |
| Współczynnik tarcia ślizgowego: | 0,53 |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Łatwa konstrukcja z PU toru bieżnego / podłogi pasa startowego
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Zatwierdzony przez IAAF Sky Blue EPDM Broadcasting Sandwich System Athletic Rubber Running Track
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, lub dostosować grubość |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | 38,9% |

