Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport flooring epdm rubber granules ] mecz 187 produkty.
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Niepromieniujące gumowe granulki EPDM Wewnętrzna podłoga gimnastyczna Amortyzująca wstrząsy
| Kolor: | czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| funkcja: | antywibracyjny |
| Nazwa: | gumowe maty gimnastyczne |
Antyhałasowe gumowe maty gimnastyczne Kwadratowy kształt antywibracyjny
| kolor: | różowy z granulkami epdm |
|---|---|
| funkcja: | antywibracyjny |
| Nazwa: | gumowe maty gimnastyczne |
Podłogi z gumy, żółte podłogi z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | Wiązacz PU: granulat EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Ochrona bezpieczeństwa Komfortowa gumka EPDM granula dla placu zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Plac zabaw dla dzieci Maty do zabaw na świeżym powietrzu ISO14001 Nietoksyczny
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
EPDM odporna na promieniowanie UV może być stosowana na placach zabaw/parkach/parkach rozrywki
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |

