Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rubber acrylic tennis court ] mecz 65 produkty.
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Podłoga z gumowego kortu tenisowego na zewnątrz 1,12 MPa Bez przebarwień
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Pakiet transportowy:: | Beczki i palety |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
ITF Gumowa podłoga SPU Podłoga na kort tenisowy akrylowy z poduszką odbicia
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Wartość odbicia: | 88% |
| Tarcie ślizgowe: | 76n |
Bezpieczne i komfortowe podłogi sportowe dla kortów tenisowych
| Materiały: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Gęstość: | 3-10mm |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Podłogi na odkryty kort tenisowy ITF
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Poduszka podłogowa z kortu tenisowego z poliuretanu silikonowego Elastyczna
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Poduszka Efektywna Spu Gumowa Gumowa Podłoga Trybunału Tenisowego
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Grubość: | 3-10mm |

