Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rubber acrylic tennis court ] mecz 65 produkty.
Silikonowe poliuretanowe tenisowe sportowe gumowe podłogi w kolorze niebieskim i zielonym
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Elastyczna gumowa podłoga boiska sportowego z poduszką buforową i warstwą akrylową
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Niebiesko-zielona silikonowa poliuretanowa wykładzina tenisowa Odporna na promieniowanie UV
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Podłogi gumowe do badmintona IAAF bez bąbelków wodoodpornych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |
Wodoodporny, dźwiękoszczelny i odporny na zarysowania kort tenisowy z polimocznika krzemowego dla szkół
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
7mm Outdoor SPU i ochrona środowiska naturalnego kortu tenisowego
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
6mm 3,0mpa Wytrzymałość na rozciąganie Silicon PU Kort tenisowy Podłoga
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

