Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rubber acrylic tennis court ] mecz 65 produkty.
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Kort tenisowy Spu Podłogi odporne na warunki atmosferyczne wodoodporne dźwiękoszczelne
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Przeciwpoślizgowy poduszka wysokiej wydajności odbić ochrona bezpieczeństwa malowanie akrylowe podłogi do kortów tenisowych
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Dobry wydajność Silikonu PU Tennis Court
| Materiały: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Deformacja pionowa: | 2,3 mm |
Amortyzacja Kort tenisowy Podłoga syntetyczna Wodoodporna sprężysta
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Modyfikowana lakiera akrylowa podłoga gumowa podłoga do gry na boisku tenisowym
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Silicon PU Kort tenisowy Podłoga dźwiękoszczelna o wytrzymałości na rozciąganie 2,7 mpa
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Akrylowe zielone powierzchnie boiska do koszykówki na zewnątrz wodoodporne
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |

