Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ parks epdm uv resistant rubber ] mecz 84 produkty.
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |

