Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ parks epdm uv resistant rubber ] mecz 84 produkty.
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Wysokiej jakości gumowe granulki EPDM IAAF Level Anti UV do podłóg na placach zabaw
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | EPDM-Polimer |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Runway Community Epdm Gumowe podłogi odporne na erozję Odporne na alkalia
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Sztuczna murawa do biegania Wypełnianie granulatu gumowego EPDM Certyfikat IAAF FIFA
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Bieżnia i plac zabaw Epdm Gumowe granulki Sky Blue Color
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na alkalia
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Wysokie odbicie, nie blaknie, ruchoma podłoga laminowana epdm o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| Kolor: | Zielony i niebieski |
|---|---|
| Aplikacja: | Stadiony szkolne i sale gimnastyczne i park |
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,2 |
4 mm nietoksyczne granulki gumy EPDM na mokro na miejscu
| Nazwa produktu:: | Granulat EPDM, gumowy granulat EPDM, cząstki EPDM itp |
|---|---|
| Podanie:: | Plac zabaw, boisko sportowe, bieżnia, wypełnienie sztucznej murawy |
| Certyfikaty:: | RoHS, CE ISO9001 i ISO14001, SGS itp. |
ISO9001 EPDM Gumowa podłoga Wodoodporny sportowy plac zabaw
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Zielona podłoga z kauczuku syntetycznego dźwiękoszczelna z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

