Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ parks epdm uv resistant rubber ] mecz 84 produkty.
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
CN-S06 Zielona ruchoma podłoga laminowana nietoksyczna o wysokiej sprężystości
| Kolor: | czerwony zielony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,5 |
| Wartość sprężynowania: | 26 |

