Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ jogging track colored epdm ] mecz 42 produkty.
Nie blaknący granulat gumowy EPDM Jogging Track Kolorowy EPDM
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Izolacja termiczna podłóg gumowych IAAF Blue Jogging Track
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Jogging Track EPDM Gumowa podłoga Żółta powierzchnia placu zabaw EPDM
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | EPDM Mix ze spoiwem PU i ułóż na ziemi |
| Podanie:: | Tor do biegania, boisko do ćwiczeń, boisko do ćwiczeń, sport i plac zabaw |
Podłogi gumowe EPDM do biegania
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Czerwona gumowa podłoga EPDM Jogging Track Surface Odporna na promieniowanie UV UV
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |

