Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ jogging track colored epdm ] mecz 42 produkty.
Jogging Track EPDM Rubber Flooring, RoHS Outdoor Rubber Flooring Playground
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Odporna na promieniowanie UV podłoga z gumy EPDM 2 mm Bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi na plac zabaw |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU i EPDM wlać na miejsce |
| Podanie:: | Gumowy plac zabaw, bieżnia, bieżnia |
Kolorowe podłogi gumowe EPDM Wysoka elastyczność
| Nazwa produktu:: | Podłogi z EPDM, podłogi z gumy z EPDM, podłogi z granulatów z EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu:: | EPDM Mieszanie z wiązaczem PU i wybrukowanie podłogi |
| aplikacja:: | Tor biegowy, teren fitness, teren ćwiczeń, teren sportowy i teren zabaw |
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
ISO9001 EPDM Gumowa podłoga Wodoodporny sportowy plac zabaw
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

