Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ jogging track colored epdm ] mecz 42 produkty.
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Zielona podłoga z kauczuku syntetycznego dźwiękoszczelna z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Jednoskładnikowe poliuretanowe spoiwo żwirowe EPDM SBR Spoiwo
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
Podłogi z gumy EPDM Wet Pour Siłownia Niebieskie granulki gumowe
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU: EPDM = 1:6 |
| Stosowanie:: | Boisko do ćwiczeń, plac zabaw, boisko sportowe, boisko do ćwiczeń |
Podłogi z gumy EPDM, gumowe podłogi z niebieskiego placu zabaw na świeżym powietrzu
| Materiał:: | Granulki EPDM i wiązacz PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | Wiązacz PU: granulki EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Czas realizacji:: | 7-10 dni |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Pellety gumowe o barwie przeciw UV do podłogi gumowej EPDM o pojemności 1,5 mm
| Kolor:: | różne jasne kolory |
|---|---|
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Rozpuszczalny metal ciężki: | Nie ma wyjścia. |

