Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ athletic pu running track ] mecz 197 produkty.
9mm antypoślizgowy PU Bieżniczy Szlak Polyuretanowy Gumowy Bieżniczy Pas startowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, żółty i niebieski. |
|---|---|
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów: | 38,9-40,1 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 |
Ścieżka biegowa typu Sandwich Self Knot dla dowolnego rodzaju miejsc treningowych do lekkoatletyki
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Grubość: | 13 mm |
Iaaf zatwierdził gumowy tor biegowy na 400 metrów
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
Gumowa bieżnia o wysokiej odporności na promieniowanie UV RoHS Nietoksyczny 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i wysokie odbicie |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Dźwiękoszczelna bieżnia z EPDM, bieżnia sportowa 13 mm
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Anty UV Outdoor Athletic Rubber Track Flooring
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
ROHS Stadium Running Track Umiarkowana twardość Odporność na ścieranie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

