Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ athletic pu running track ] mecz 197 produkty.
Wysoka wytrzymałość Gładki, sportowy, gumowy tor biegowy z dobrą obsługą
| Gęstość: | 13 mm |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Amortyzacja: | wysoki |
Międzynarodowa Standardowa Gumowa Bieżnia Sportowa PU 13mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Łatwe czyszczenie na zewnątrz i wodoodporna bieżnia PU Z dobrą obsługą
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Odporność na promieniowanie UV Outdoor Athletic Pełna bieżnia PU z certyfikatem Iaaf
| materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Doskonała wydajność PU Bieżni ścieżka wysoki odbicie anty-ślizgacz
| Kolor: | Niebieski lub można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Materiały: | Poliurek krzemu |
Uczelnia IAAF PU Bieżniczy tor antystatyczny Przyjazna środowisku podłoga pasów startowych
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Szkoła przyjazna dla środowiska IAAF Bieżnia antystatyczna
| Wartość antypoślizgowa: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1,12 MPa |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Stadion Syntetyczny PU Biegowy Tor 0,4Mpa Odporność na zużycie Z Certyfikatem IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

