Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ isss tennis court acrylic surface ] mecz 163 produkty.
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Kort tenisowy o wysokim odbiciu z silikonu PU Akrylowa powierzchnia nietoksyczna
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Poduszka podłogowa z kortu tenisowego z poliuretanu silikonowego Elastyczna
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Niebieski kort tenisowy Odporna na ścieranie amortyzacja podłogi
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | 30 |
Bez peelingu Zewnętrzny kort tenisowy Podłogi z poliuretanu krzemowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Podłogi na odkryty kort tenisowy ITF
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Buforowanie 1.12 MPa Kort tenisowy Podłoga Poliuretan krzemowy
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |

