Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ isss tennis court acrylic surface ] mecz 163 produkty.
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
SPU Outdoor Volleyball Court Floor Bez przebarwień
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | 30 |
SPU Zewnętrzne boisko do koszykówki, boisko sportowe IAAF Backyard Multi Sport
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Podłogi gumowe do badmintona IAAF bez bąbelków wodoodpornych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Szkoła 7mm Outdoor Multi Sport Court Anti Przesiąkanie Pęknięcia
| Gra:: | Kort tenisowy |
|---|---|
| Grubość:: | 7mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | 40% |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
ISSS CN-S02 Antypoślizgowy i wodoodporny SPU Akrylowy kort tenisowy dla szkół
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Absorpcja uderzenia: | 6 |
0.035 Nośność Podłoga z kortu tenisowego z silikonu PU
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |

