Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ athletic pu running track ] mecz 197 produkty.
Silikonowa bieżnia poliuretanowa na każdą pogodę o dobrym wyglądzie
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Środowisko szkolne SPU Bieżnia / Podłoga pasa startowego
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY/NIEBIESKI/CZERWONY |
| Trwałe lata: | Ponad dziesięć lat |
Gumowa bieżnia Full Pur Self Knot Spu Nietoksyczna do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Funkcja: | przyjazny środowisku |
Wysoka odporność na zużycie Odporność na warunki atmosferyczne Podłoga z PU Runway 13 mm
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Środowiskowy: | Bez zapachu, nietoksyczny |
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa: | 0,8 |
Wodoodporne gumowe spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja graniczna: | klej strukturalny |
|---|---|
| morfologia: | emulsja wodna |
| Podanie: | plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Gumowa bieżnia zewnętrzna SPU z certyfikatem IAAF
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Guma poliuretanowa Athletic Track Anty UV Przyjazny dla środowiska
| grubość: | 14mm |
|---|---|
| amortyzacja: | >35% |
| stopień tarcia: | 0,56 |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |

