Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ athletic pu running track ] mecz 197 produkty.
Wysokiej wydajności samobudowy gumowe tor biegowy dla dowolnego rodzaju sportów lekkoatletycznych
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >38,9% |
13 mm gruba gumowa trasa biegowa z certyfikatem IAAF
| Odporność na promieniowanie UV: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Instalacja: | Łatwy |
Łatwa instalacja Odporny na ogień tor biegowy anty-UV Gumowy tor biegowy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Syntetyczna bieżnia SPU do budowy szkoły z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
Zewnętrzny anty-UV Full PU Typ Gumowy Bieżnik Łatwe czyszczenie i utrzymanie
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 MPa |
ISSS Bezszwowe poliuretanowe podłogi sportowe Antypoślizgowa bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Błękitne powłoki spryskowe typu gumowy tor biegowy anty-UV nietoksyczny z certyfikatem IAAF
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Rodzaj: | Malowanie natryskowe |
ISO Syntetyczna Gumowa Trasa Biegowa Dźwiękoodporna Odporna na zużycie Podłoga pasów startowych
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Dostosowane podłogi do bieżni SPU do wnętrz na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |

