Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ waterproof rubber gym mats ] mecz 21 produkty.
Gumowe maty gimnastyczne RoHS, wodoodporne gumowe maty podłogowe gimnastyczne
| Kolor:: | niestandardowe kolory |
|---|---|
| Logo:: | Dostosowane logo dostępne |
| Nazwa produktu :: | Nietoksyczne gumowe rolki podłogowe do siłowni / gumowe płytki / gumowe maty gimnastyczne |
Podłoga sportowa z PVC 3,5 mm, wodoodporna mata podłogowa do badmintona
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Podłogi sportowe z PCV anty UV, gumowe podłogi do tenisa stołowego 20 m
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Wodoodporne podłogi do badmintona z PVC o wysokim odbiciu bez formaldehydu
| Imię :: | Podłogi winylowe z PVC, podłogi z gumy PCV, podłogi z PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Odporne na zużycie podłogi sportowe z PVC, wodoodporna gumowa mata z PVC PVC
| Imię :: | Podłoga PCV, guma PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, redukujący dźwięk, antypoślizgowy |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, dostosuj |
Gumowe podłogi sportowe z PVC, rolka antypoślizgowa z PVC o grubości 6,5 mmmm
| Imię :: | Podłoga PCV, guma PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporność, redukcja dźwięku, dekoracja |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Podłogi sportowe z PVC IAAF, tańcząca drewniana mata podłogowa z pcv
| Imię :: | Podłoga z PVC, rolka z gumy PVC, mata gumowa PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporność, redukcja dźwięku, dekoracja |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Antypoślizgowa podłoga sportowa z PVC Odporna na zużycie powłoka anty UV
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Elastyczna podłoga z PVC Sport Rebounce Drewniana gumowa mata
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Plastikowe gumowe podłogi sportowe z PVC
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |

