Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ tartan pu running track ] mecz 28 produkty.
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
Stadion Syntetyczny PU Biegowy Tor 0,4Mpa Odporność na zużycie Z Certyfikatem IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
0,4 MPa Odporna na zużycie bieżnia z gumy syntetycznej na stadion
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Tartan Athletic Running Track Granulki gumowe EPDM Niebieski kolor Certyfikat IAAF
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
13mm IAAF Syntetyczna gumowa trasa biegowa powłoka tartowa typu Sandwich
| Zastosowanie:: | Tor biegowy, tor biegowy, stadion, siłownia, boisko sportowe i zabawne itp. |
|---|---|
| Funkcja:: | Środowiskowo przyjazne, wolne od zanieczyszczeń ekologicznych, syntetyczna guma odporna |
| Funkcjonować:: | Dźwiękoodporne, antypoślizgowe, antystatyczne, termoizolacyjne |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |

