Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ tartan plastic pu running track ] mecz 22 produkty.
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
13mm IAAF Syntetyczna gumowa trasa biegowa powłoka tartowa typu Sandwich
| Zastosowanie:: | Tor biegowy, tor biegowy, stadion, siłownia, boisko sportowe i zabawne itp. |
|---|---|
| Funkcja:: | Środowiskowo przyjazne, wolne od zanieczyszczeń ekologicznych, syntetyczna guma odporna |
| Funkcjonować:: | Dźwiękoodporne, antypoślizgowe, antystatyczne, termoizolacyjne |
13 mm gruba gumowa trasa biegowa z certyfikatem IAAF
| Odporność na promieniowanie UV: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Instalacja: | Łatwy |
Wysoka odporność na poślizg Tor biegów sportowych Gładka powierzchnia Gumowy tor biegów
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Łatwa instalacja Odporny na ogień tor biegowy anty-UV Gumowy tor biegowy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |
Syntetyczna bieżnia sportowa na każdą pogodę 13 mm Powłoka natryskowa Gumowa wykładzina podłogowa na bieżni do biegania
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony. |
|---|---|
| Materiały:: | PU |
| Benzyn: | Nie ma wyjścia. |

