Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ sport 50mm artificial grass ] mecz 21 produkty.
Outdoor SPU Gumowe boisko do koszykówki Podłogi bez zanieczyszczeń
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, szary, żółty i dostosowany |
|---|---|
| Wartość przeciwpoślizgowa (BPN 20ºC):: | 56 |
| Materiał:: | Silikonowy poliuretan |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Level1 ognioodporna podłoga antypoślizgowa Spu do koszykówki
| Wartość sprężynowania,%: | 29 |
|---|---|
| Współczynnik tarcia przesuwnego: | 0,52 |
| twardość, 20 ℃: | 45 |
Nie blakną Podłogi do koszykówki SPU Antypoślizgowe Trwałe 8mm
| Kolor: | Zielony, czerwony, szafirowy, szary; |
|---|---|
| Deformacja pionowa: | 1,0 mm |
| Trudnopalny: | Poziom 1 |
Wodoodporny kort tenisowy Podłoga syntetyczna Przyjazna dla środowiska
| Gra:: | Kort tenisowy |
|---|---|
| Grubość:: | 10 mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Czerwony bez peelingu silikonowy kort tenisowy PU dźwiękoszczelny
| Odporność na ogień: | Poziom 1 |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy i odporny na promieniowanie UV |
Całkowity szlak biegowy z gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej gumowej
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Ognioodporność: | I |
Maszyny do montażu bieżni IAAF, maszyna do znakowania linii 22,5 MPa
| Moc:: | 2,2 kW/3600 obr./min |
|---|---|
| Monotyp HDNDA :: | G×100 |
| Pojemność zbiornika :: | 16L |
Środowisko szkolne SPU Bieżnia / Podłoga pasa startowego
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY/NIEBIESKI/CZERWONY |
| Trwałe lata: | Ponad dziesięć lat |
Dostosowane podłogi do bieżni SPU do wnętrz na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |

