Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ shock absorbing rubber gym mats ] mecz 29 produkty.
Przeciwporostowe boisko do koszykówki Powłoka antypoślizgowa UV
| Kolor:: | Zielony, czerwony, żółty |
|---|---|
| Imię :: | Podłogi winylowe z PVC, podłogi z gumy PCV, podłogi z PCV |
| Funkcja: | Wodoodporny, odporny na zużycie, antypoślizgowy, |
Zielona podłoga do badmintona w pomieszczeniach
| Imię :: | Podłoga PCV, guma PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, redukujący dźwięk, antypoślizgowy |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, dostosuj |
Plastikowa podłoga do badmintona z powłoką UV 7 mm
| Imię :: | Podłoga PCV, guma PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, redukujący dźwięk, antypoślizgowy |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, dostosuj |
Publiczne boiska do koszykówki ITF Powłoka anty-UV o grubości 4,5 mm
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Podłoga sportowa z PVC o grubości 6 mm Drewniana sala do tańca ze wzorem ziarna
| Imię :: | Podłogi z PCV, mata z gumy PCV, podłogi z gumy PCV, |
|---|---|
| Grubość: | 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
| kolor: | Drewniane , Ziarno drewna |
Podłoga PCV do hal sportowych o grubości 4,5 mm
| Nazwa :: | Podłoga z gumy PCV, podłoga z PCV, gumowa mata z PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, redukcja dźwięku |
| Grubość: | 4,5 mm, 6 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Redukcja dźwięku Kryty boisko do koszykówki Podłogi o wysokim odbiciu
| Imię :: | Podłogi z gumy PVC, podłogi z PVC, mata gumowa z PVC |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Wodoodporne podłogi do badmintona z PVC o wysokim odbiciu bez formaldehydu
| Imię :: | Podłogi winylowe z PVC, podłogi z gumy PCV, podłogi z PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny, antypoślizgowy, redukuje dźwięk |
| Grubość: | 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm itp |
Kryta syntetyczna pianka podłogowa do badmintona elastyczna
| Imię :: | Podłoga PCV, guma PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Ochrona bezpieczeństwa, redukcja dźwięku, dekoracja |
| Grubość: | 4,5 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm itp |

