Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane rubber jogging track ] mecz 33 produkty.
13 mm gumowy tor biegowy zewnętrzny tor biegowy podłogowy
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Polyuretanowy publiczny szlak biegowy 10 mm zewnętrzny szlak biegowy
| Gra:: | Polyuretanowy tor biegowy |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Polyuretanowy przepuszczalny tor biegowy z gumy 13 mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 38,9%-40,1% |
Bezrozpuszczalnikowe spoiwo poliuretanowe z okruchów gumy do granulek EPDM
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Bieżnia, podłogi sportowe, podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Dźwiękoszczelne podłogi sportowe PU o wysokiej absorpcji uderzeń w każdą pogodę
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
Brak blaknięcia podłóg na torze wyścigowym Ochrona środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |

